تبلیغات
وبلاگ رسمی گلشیفته فراهانی
نویسندگان
اخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
دختر خارج نشین و فراری یك بازیگر سینما دنبال بهانه ای برای بازگشت است. اخیراً آقای «ب-ف» پدر «گ-ف» ضمن یادداشتی كه در یكی از نشریات زنجیره ای چاپ شده، نوشته است: این روزها بیش از هر چیز به یاد بچه هایی هستم كه ایران نیستند و در خارج از كشور فعالیت می كنند، نقاشان، موسیقی دان ها، بازیگران، كارگردانان و... همه هنرمندانی كه ایران را ترك كرده اند و دور از اینجا مشغول كارهای هنری شده اند، دلیل آنها برای ترك ایران هر چه باشد، ما باید به این فكر كنیم كه چه راهی برای آنها وجود دارد. ما غربت را نمی شناسیم اما وقتی در آن قرار می گیریم، می فهمیم خیلی سخت تر از آن چیزی است كه تصور می كرده ایم. من وقتی كه در پاریس سكته كردم و چند روزی خوابیدم.

ایرانی های مقیم آنجا به دیدنم آمدند و بسیار به من لطف كردند. وقتی به این اتفاقها نگاه می كنم، می بینم جوانانی كه ساكن خارج از ایران هستند، عاطفه شرقی شریف خود را دارند، اما غصه ناهنجار غربت هم در دلشان هست و آنها را رنج می دهد. وقتی از دور به آنها نگاه می كنیم، می بینیم دارند زندگی می كنند، كار می كنند و... اما غصه هایشان را نمی بینیم، چرا باید آنها ترجیح دهند جای دیگری زندگی كنند؟ این موقعیت باید سامان داده شود. دولت باید با كسانی كه از اینجا رفته اند، برخورد موجهی داشته باشد، چون انسان های شریفی هستند. هم دولت و هم ما باید شرایطی را فراهم كنیم كه آنها برای بازگشت احساس امنیت كنند و به فكر برگشتن باشند. اما این اتفاق نمی افتد و این تلخ است.

کیهان در ادمه نوشت :حاشیه پردازی این بازیگر سینما در حالی است كه دختر وی بی هیچ علتی و صرفاً به خاطر شهرت طلبی و چراغ سبزی كه از سوی سازمان ناتوی فرهنگی- شاخه هالیوود - دریافت كرد از كشور خارج شد و در اوج فتنه سبز اقدام به كشف حجاب و مصاحبه علیه جمهوری اسلامی كرد اما به سرعت در عرض چندماه، تمام شد و از سر فصل رسانه ها حذف شد.

بنابراین آقای «ب-ف» باید صورت مسئله را درست طرح كند كه چرا فرزند وی با دشمنان ملت ایران هم پیاله شد و حاضر گردید سیاهی لشگر آنها در جنگ روانی و فرهنگی علیه ملت ایران باشد و معلوم نیست چرا به جای «غلط كردم»، آسمان و ریسمان را به هم می بافند و رطب و یابس می گویند و البته كه معلوم است عناصر فراری فریب خورده در كمتر از ۶ ماه تمام می شوند و به حاشیه پرتاب می گردند و تازه نوستالژی وطن و غم غربت و آوارگی و احساس بازی خوردگی سراغشان می آید.


طبقه بندی: خبر،
برچسب ها: دختر خارج نشین و فراری، بازیگر سینما، گلشیفته فراهانی، بگوید غلط کردم،
لینک های مرتبط: عصر ایران، جهان نیوز،
[ ساعت 19 و 32 دقیقه و 22 ثانیه ] [ ح. ع ]
نظرات
درباره
حسن عباسی

گلشیفته فراهانی (زاده ۱۹ تیر ۱۳۶۲ در تهران) بازیگر فیلم های غیر اخلاقی و همچنین ضد ایرانی است. این فاحشه فراری فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم‌نیا و خواهر شقایق فراهانی بازیگران سینما و تلویزیون است.

حسن عباسی دو سال پیش، از اینکه چند کارگردان "گلشیفته فراهانی" را به عنوان شخصیت اصلی در فیلم های دفاع مقدس بازی دادند نیز انتقاد نمود.

این استراتژیست در تحلیل فیلم "پیکره دروغین" که در آن لئوناردو دیکاپریو به این بازیگر زن ایرانی ابراز علاقه می کند توضیح می دهد که "زن نماد سرزمین و عقیده است" و ابراز علاقه یک غربی از بیرون بیمارستان به این فرد ، وانمود کردن علاقه غرب به میهن ایران است.

حسن عباسی هشدار می دهد که: "این فیلم فقط برای جلب اعتماد مخاطب داخلی ساخته شده و به زودی زن ایرانی را به صورت عریان در رختخواب مرد غربی خواهند خواباند!"

نکته تاسف برانگیز این فیلم همینجاست. دو سال قبل عباسی هشدار داد اما مدیران و مسئولان فرهنگی چه کردند؟ منتقدان سینمایی که در نشریات تیتر زدند: "بالاخره دیده شدیم!" آیا حالا باز جرات دارند بگویند دیده شدیم ؟!
موضوعات وب
امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب